Strojní údržbář

1 week ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Nová pozice strojního údržbáře v Ostravě

Naši zákazníci v automobilovém průmyslu hledají zkušeného kolegu na pozici strojního údržbáře. Pokud máte zkušenosti s údržbou strojů a chcete se přidat k našemu týmu, je tato pozice pro vás.

Náplň práce:
  • Údržba a oprava strojů a zařízení
  • Prevence poruch a optimalizace výrobního procesu
  • Práce se SAP a trénink autonomních operátorů
Co nabízíme:
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickdays
  • Příspěvek na dopravu
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie
  • Multi-sport karta
  • Referral program
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Nabídka vzdělávacích programů
Co od vás očekáváme:
  • Znalost elektrovyhlášky
  • Praxe na podobné pozici v automobilovém průmyslu
  • Údržba a oprava strojů
  • Práce se SAP
  • Zajištění stoprocentní sledovatelnosti

Pokud máte zájem o tuto pozici, reagujte prosím na tento inzerát. Budeme vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace Full time

    Co vás čekáNa této pozici budete zodpovědní za provádění oprav městského mobiliáře, údržbu, montáž a servisní práce na majetku. Bude se jednat o drobné opravy dalšího majetku.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mítSOU technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující).Řidičské oprávnění sk. B -...