Kontrolor svarových spojů

4 weeks ago

Kamenice nad Lipou, Kraj Vysočina, Czech Republic KOKINETICS s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušeného kontrolora svarových spojů, který bude zodpovědný za hodnocení svarových spojů pomocí destruktivních i nedestruktivních metod. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s vizuálními zkouškami a je schopen vystavit reporty z provedené kontroly svarů.

Žádáme
  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxi na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu minimálně 1 rok
  • Orientaci v technických výkresech a normách, technologických a výrobních postupech
  • Základní znalost systému řízení kvality podle ISO 9001 a IATF 16949
  • Znalost MS Office
  • Znalost používání základních měřidel
  • Manuální zručnost
Nabízíme
  • Náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
  • Hlavní pracovní poměr s termínem nástupu: ihned
  • Zaučení na nabízenou pracovní pozici
  • Odborná školení
  • Další informace ohledně benefitů budou upřesněny při osobní schůzce

  • Kamenice nad Lipou, Kraj Vysočina, Czech Republic KOKINETICS s.r.o. Full time

    PožadavkyMinimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)Náplň práce:Provádění svarových kontrol destruktivní i nedestruktivní metodouVytváření reportů z provedené kontroly svarůVýhodou:Vizuální zkouškyPožadujeme:SŠ/SOU technického směruPraxi na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu min. 1 rokOrientaci...

  • Kamenice nad Lipou, Czech Republic KOKINETICS s.r.o. Full time

    Požadujeme:SŠ/SOU technického směrupraxi na stejné nebo obdobné pracovní pozici v automobilovém průmyslu min.1rokorientace v technických výkresech a normách, technologických a výrobních postupechzákladní znalost systému řízení kvality podle ISO 9001 a IATF 16949znalost MS Officeznalost používání základních měřidelmanuální...