Roznositel zásilek pro region Vyškov

1 week ago

Ivanovice na Hané, South Moravian, Czech Republic První novinová společnost a.s. Full time
Náplň práce:

Hledáte možnost, jak si přivydělat a zároveň si užít pohyb na čerstvém vzduchu? Pokud máte pár hodin volného času během týdne, máme pro Vás zajímavou nabídku.

Hledáme spolehlivého a zodpovědného roznositele adresných zásilek.

Co Vás čeká?

  • Budete mít přidělenou lokalitu, kde si sami určíte, jakým způsobem a kdy doručíte svěřené zásilky.
  • Materiály k doručení Vám přivezeme v ranních hodinách na domluvené místo, abyste mohli začít pracovat přímo od domu.
  • Na doručení máte DVA DNY, a je na Vás, kdy se do toho pustíte - roznosy probíhají většinou od pondělí do čtvrtka.
  • Pokud vlastníte auto, dejte nám vědět, některé trasy jsou delší a ujeté kilometry proplácíme.
Co od Vás očekáváme:
  • Musíte být MINIMÁLNĚ 18 LET.
  • Máte rádi pravidelný pohyb venku.
  • Jste důslední a spolehliví.
Co Vám nabízíme:
  • Stabilní a pravidelný přivýdělek na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti – preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI.
  • Vaše odměna bude závislá na počtu doručených zásilek a oblasti, ve které pracujete.
  • Práci si můžete přizpůsobit svým časovým možnostem.
  • Budete mít možnost poznat své město z jiného úhlu pohledu.
  • Poskytneme Vám potřebné školení a podporu.
  • Nastoupit můžete IHNED.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho týmu.

Těšíme se na Vás
Náborové oddělení

První novinová společnost a.s.

  • Ivanovice na Hané, South Moravian, Czech Republic První novinová společnost a.s. Full time

    Popis pozice:Hledáte možnost, jak si přivydělat a zároveň si užít čas strávený venku? Pak byste mohli být ideálním kandidátem na pozici doručovatele zásilek.Co Vás čeká:Budete mít na starosti konkrétní oblast, kde si sami zvolíte, jakým způsobem a kdy doručíte svěřené zásilky.Materiály pro doručení Vám přivezeme přímo...