Prodejní specialistka IQOS

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušené prodejní specialisty, kteří budou moci představit naše revoluční zařízení IQOS a přinést na náš trh budoucnost bez kouře. Pokud máte silné komunikační a prodejní dovednosti, profesionální vystupování a proaktivní přístup, jste na správné adrese.

Co budete dělat?
  • Představíte produkt IQOS a jeho benefity
  • Komunikujete s novými zákazníky a jejich registrací do systému
  • Komunikujete se stálými zákazníky a představujete novinky IQOS
  • Rozřešíte reklamací, inventuru, servis zařízení a drobnou administrativu spojenou s chodem pobočky
  • Poskytujete kvalitní zákaznickou péči
Co nabízíme?
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Bonus na základě dosažených výsledků
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Směny v režimu krátký/dlouhý týden
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny pro zdraví
  • Stravenkový paušál
  • Nadstandardní příplatek za přesčas
  • Multisport karta
  • Propracované zaškolení
  • Kontinuální vzdělávání
  • Skvělý tým
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
Co od vás očekáváme?
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Silné komunikační a prodejní dovednosti
  • Profesionalitu a reprezentativní vystupování
  • Proaktivní přístup
  • Schopnost řešit stresové situace
  • Orientaci na detail

  • Sales expert pro IQOS

    2 weeks ago

    Brno, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Patří komunikace s lidmi mezi tvé silné stránky a chtěl/a bys pracovat v moderní společnosti, kde budeš moct rozvíjet svou kariéru a růst? Staň se součástí týmu Philip Morris na prodejnách IQOS. Čeká na tebe atraktivní mzda a benefity, stabilní pracovní prostředí a skvělý tým kolegů.Jako náš Sales expert budeš mít na starosti...