Specialista zásobování

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Albert Česká republika, s.r.o. Full time
Co nabízíme

Naše společnost, Albert Česká republika, s.r.o., hledá zkušeného Specialistu zásobování, který bude zajišťovat optimální stav zásob a komunikovat s dodavateli a jednotlivými odděleními uvnitř společnosti.

Co budete dělat
  • Objednávání zboží: budete objednávat zboží u předem určených dodavatelů s ohledem na zabezpečení optimálního stavu zásob.
  • Komunikace s dodavateli: budete komunikovat s dodavateli a jednotlivými odděleními uvnitř společnosti.
  • Nákup zboží: budete operativně nakupovat zboží do promocí ve spolupráci s komerčním oddělením.
  • Analýza prodejů: budete provádět analýzu historických prodejů a přípravy sezón.
  • Plánování dodávek: budete denně monitorovat zavážení zboží do distribučního centra a na prodejny, a podle toho vytvářet systémové plány dodávek (akční zboží, položky s nadměrnou zásobou apod.).
Co od vás očekáváme
  • Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo logistického směru.
  • Znalost MS Excel: velmi dobrou znalost MS Excel.
  • Analytické schopnosti: analytické schopnosti a logické myšlení.
  • Znalost AJ: základní znalost AJ.
  • Týmový duch: týmového ducha a komunikační dovednosti.
Co je naše společnost
  • Podpora zdravého životního stylu: podporujeme zdravý životní styl: sportujeme a relaxujeme se zvýhodněnou kartou MultiSport, používáme aplikaci Zdrabert na podporu fyzického i mentálního zdraví, máme program Prevence s Albertem a pořádáme Dny zdraví, všem zaměstnancům pravidelně rozdáváme ovocné svačiny, na Albert linku pomoci se můžeme v nesnázích obracet my i naši rodinní příslušníci.
  • Vyváženost mezi pracovním a osobním životem: klademe důraz na vyváženost mezi pracovním a osobním životem: zavedli jsme flexibilní pracovní dobu, čtyřikrát ročně využíváme slevy na rodinný nákup.
  • Společenská a ekologická zodpovědnost: dbáme na společenskou a ekologickou zodpovědnost: jsme největší firemní dárce potravin, papírové účtenky nahrazujeme elektronickými, provozujeme Nadační fond Albert, pravidelně darujeme neprodané potraviny, spolupracujeme s lokálními dodavateli, pořádáme charitativní běhy na podporu dětských domovů, podepsali jsme Chartu diverzity.
  • Inovace: jsme inovativní: rekonstruujeme a modernizujeme svoje prodejny, distribuční centra a kanceláře, v prodejnách instalujeme samoobslužné pokladny a elektronické cenovky, pracujeme s Albert scanem a chytrými váhami, díky věrnostní aplikaci Můj Albert nakupujeme výhodně.