Sprzedawca Surowców

1 week ago

Katowice, Silesia, Czech Republic Orienta Czech Full time
Oferujemy

Stabilną pracę w dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, realne możliwości rozwoju i awansu, pracę w prestiżowym i nowoczesnym środowisku, możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Twoje obowiązki
  1. Aktywna akwizycja nowych klientów w branży produkcyjnej.
  2. Pozyskiwanie kontraktów na sprzedaż surowców dla odlewni i hut stali.
  3. Budowanie i pielęgnowanie relacji z klientami.
  4. Negocjowanie warunków umów i cen.
  5. Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.
Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży surowców dla odlewni i hut stali - złomu i żelazostopów, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, znajomość branży maszynowej, umiejętność budowania relacji z klientami, samodzielność i wysoka kultura osobista, znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego, znajomość języka angielskiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy

Praca głównie na terenie Śląska i Wrocławia, ale istnieje możliwość wyjazdów służbowych w inne części Polski. Kandydaci mogą mieszkać zarówno w Polsce, jak i w Czechach.

Rozpoczęcie pracy

Możliwe od zaraz.