Nákupní specialist

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic HOFMANN WIZARD s.r.o. Full time
Popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného nákupního specialistu, který bude zodpovědný za nákup materiálu a příslušenství pro naše strojírenské projekty.

Ve své práci budete komunikovat s dodavateli, zajišťovat logistiku a koordinovat dopravu zboží.

Příležitostně budete cestovat mimo areál za účelem dovozu zboží.

Požadavky
  • středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
  • zkušenost z obdobné pozice - výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost systému SAP - výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabídky
  • možnost kariérního růstu (cca do dvou let)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost ubytování
  • jazykové kurzy a školení
  • závodní stravování
  • příspěvky na sportovní a kulturní aktivity

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na váš životopis

  • Nákupní specialist

    2 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic Hofmann Wizard s.r.o.\nImport Full time

    Práce v nákupním týmuHledáme zkušeného nákupního specialistu, který se chce realizovat ve strojírenství a zároveň má chuť zlepšovat nákupní procesy.Úkoly:Zpracování a správa objednávekKomunikace s dodavateli (tuzemskými i zahraničními)Koordinace logistiky a zajištění dopravy zbožíZajištění dodávek materiáluNabízíme...

    2 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic Hofmann Wizard s.r.o. Full time

    Práce v týmu Hofmann Wizard s.r.o.Jsme hledáme zkušeného nákupního specialistu, který se chce realizovat ve strojírenství a zároveň má chuť zlepšovat nákupní procesy.Co budete dělat?Zpracování a správa objednávekKomunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničnímiKoordinace logistiky a zajištění dopravy zbožíZajištění obchodní...

    3 weeks ago

    Práce v týmu Hofmann Wizard s.r.o.Jsme hledáme nového člena našeho týmu, který se bude zabývat nákupem a logistikou. Pokud máte zkušenosti s nákupem a komunikací s dodavateli, jste na správném místě.Co budete dělat?Zpracování a správa objednávekKomunikace s dodavateli tuzemskými i zahraničnímiKoordinace logistiky a zajištění...