Elektrický specialista

4 weeks ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic VESCONTROL s.r.o. Full time
Náplň práce

Jsme společnost VESCONTROL s.r.o., která hledá zkušeného elektrického specialistu na pozici Specialisty na generátory. V této roli budete zodpovědný za realizaci projektů generátorových ochran a synchronizace STG po celém světě, převážně po Evropě.

Úkoly
  • Projektování silnoproudé části ochran a synchronizace v projekčním sw EPLAN
  • Výpočet nastavení ochran, parametrizace SW pro generátorové ochrany a fázovače
  • Provádění FAT a Loop testů rozváděčů
  • Úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů
  • Uvedení do provozu, servis a diagnostika
  • Vedení technických jednání týkajících se projektů
  • Školení a mentoring kolegů, školení obsluhy dodaných systémů u koncových zákazníků
  • Kontrola kabeláže
  • Vypracování dokumentace skutečného provedení stavby
  • Jednání s dodavateli v průběhu projektování a samotné realizace
Požadavky
  • Střední nebo vysokoškolské vzdělání odborného typu (elektro ideálně zaměření na silnoproud)
  • Znalosti principu výroby elektrické energie pomocí synchronních generátorů
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (dalšího výhodou)
  • Znalost projekčního sw EPLAN výhodou
  • Ochota cestovat na projekty v případě potřeby, zahraniční výjezdy v délce 1-4 týdny, celkem 2-4 měsíce za rok dle situace na projektech
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalita
  • Ochota zůstat v naší firmě alespoň 5 let
Finanční ohodnocení
  • Dle výše praxe a znalostí v oboru Kč
  • Diety na služebních cestách dle zákona + 40% kapesné
  • Služební vůz v hodnotě cca 10tis/měsíc (standardně Škoda Octavie poslední generace ve výbavách Sportline či podobné)

Na naší společnosti VESCONTROL s.r.o. máte možnost pracovat v příjemném prostředí a podílet se na zajímavých projektech. Pokud jste pracovitý, zodpovědný, loajální a technicky zdatný s touhou cestovat, učit se nové věci a podílet se na růstu a úspěchu naší ryze české firmy, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Nabídneme Vám mimo jiné benefity:

  • Odměna 10tis. čtvrtletně při splnění výkonu na projektech
  • Každé dva roky (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) +1 den dovolené navíc do maxima +10 dní
  • Příspěvek 20tis/rok na dovolenou
  • Každých 10 let ve firmě (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) jednorázově extra týden dovolené Kč "na dovolenou"
  • Vánoční odměna dle ziskovosti firmy v daném roce Kč ve formě soukromého životního pojištění (spoření)
  • Firemní každoroční soutěž - Zaměstnanec roku s finanční a věcnou odměnou
  • Po dokončení kontraktu, nebo 1 roku ve firmě bez kontraktu služební vůz i pro soukromé účely
  • Firemní neomezený tarif na telefon a internet
  • Firemní notebooky a vybavení Apple/Asus dle preference
  • Flexibilní pracovní doba s možností částečného home office vždy po domluvě
  • Po dosažení 60 let věku a minimálně 20 let v naší firmě vyplatí firma jako poděkování za dobrou práci a loajalitu jednorázově ekvivalent Kč.
  • Po dosažení 60 let věku a minimálně 30 let v naší firmě vyplatí firma jako poděkování za dobrou práci a loajalitu jednorázově ekvivalent Kč
  • Po 2 letech ve firmě (nepočítá se čas rekvalifikační doložky) sleva 20% na FVE dle vlastního výběru z portfolia naší firmy do 30 KWp.
  • Po 2 letech ve firmě sleva 15% na veškerý sortiment firmy LOXONE a RECUAIR

  • Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic VESCONTROL s.r.o. Full time

    Popis práceJsme společnost VESCONTROL s.r.o., která hledá zkušeného elektrického specialistu na pozici Specialista elektrických ochran, synchronizace a buzení generátorů. Úkoly a povinnostiProjektování a realizace projektů generátorových ochran, synchronizace, buzení a dalších systémů týkajících se silnoproudé části STG po celém...

    Náplň práceNa této pozici budete pracovat na realizaci projektů generátorových ochran, synchronizace, buzení a dalších systémů týkajících se silnoproudé části STG po celém světě, převážně po Evropě.ÚkolyProjektování silnoproudé části ochran, synchronizace a budících systémů v projekčním sw EPLANVýpočet nastavení...