IT obchodník

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Cheops s.r.o. Full time
O nás

Cheops s.r.o. je česká IT firma s 30 lety zkušeností. Poskytujeme komplexní podporu při správě ICT infrastruktury, dodáváme IT služby, konzultace a podporu uživatelům. Specializujeme se na cloudová řešení, včetně Microsoft 365 a MS Azure. Zaměřujeme se také na oblast IT bezpečnosti a prodáváme HW a SW.

Hledáme zodpovědného kolegu, který bude pečovat o stávající zákazníky a prodávat IT řešení. Oceníme zájem a přehled v ICT, nabízíme zaškolení a dlouhodobou spolupráci v týmu IT nadšenců.

Náplň práce
  • Péče o stávající zákazníky a prodej IT řešení.
  • Tvorba nabídek a cenových kalkulací, zpracování objednávek a kontrola realizace zakázek.
  • Plánování dodávek zboží a našich služeb.
  • Komunikace mezi technickým oddělením a zákazníkem.
Co od nového kolegy očekáváme
  • Přehled v IT oblasti - počítače, servery, LAN, antiviry, MS365.
  • Praktické zkušenosti s prodejem IT.
  • Dobré obchodní a prezentační dovednosti, komunikativnost.
  • Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost.
Co Vám nabízíme
  • Zajímavá práce bez stereotypů, s velkou možností seberealizace.
  • Nadprůměrnou mzdu a podíl na zisku.
  • 25 dní dovolené.
  • Příspěvek na stravování, na pojištění, na dopravu.
  • Telefon s neomezeným tarifem, notebook.
  • Školení a semináře.
  • Zázemí stabilní firmy a přátelskou atmosféru v týmu 20 IT nadšenců.
Benefity
  • Dovolená navíc.
  • Sickdays.
  • Studijní volno.
  • Finanční bonusy / prémie.
  • Kariérní růst.
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...).
  • Vzdělávací kurzy.
  • Kafetérie.
  • Slevy na firemní zboží.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Příspěvek na vzdělávání.
  • Příspěvek na mobilní tarif.
  • Občerstvení na pracovišti.