Pracovník expedice

3 days ago

Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj, Czech Republic BATZ CZECH, s.r.o. Full time
Co vás čeká

**Expediční činnost**

  • **Příprava expedice**: Zajištění správného nakládání s produkty, potvrzení dokladů o zásilce a odeslání interního systému.
  • **Nakládání s produkty**: Správné uskladnění a rozdělování produktů do expedice.
  • **Kontrola zásilek**: Identifikace a kontrola jednotlivých zásilek před expedicí.

**Vaše znalosti a dovednosti**

  • **Technické znalosti**: Výuční list v technickém oboru.
  • **Praktické zkušenosti**: Min. 1 rok praxe na obdobném pracovním místě v automotive výhodou.
  • **Řízení vozidel**: Způsobilost k řízení vysokozdvižných vozíků (platný průkaz výhodou).
  • **Uživatelská znalost PC**: Běžná uživatelská znalost práce na PC.

**Co vám můžeme nabídnout**

  • **Práce ve stabilní společnosti**: Práce ve stabilní mezinárodní společnosti s tradicí.
  • **Dovolená**: 5 týdnů dovolené.
  • **Stravenková karta**: Stravenková karta.
  • **Odměny**: Odměna za pracovní výročí, bonus za loajalitu a odměna za doporučení nového kolegy/ně.
  • **Vzdělávání**: Jazykové a odborné vzdělávání hrazené zaměstnavatelem.
  • **Pracovní doba**: 7,5hodinová pracovní doba (3 směnný provoz), výhledově možnost ranní směny.
  • **Možnost růstu**: Možnost osobního růstu.

**Požadavky**

  • **Minimální vzdělání**: Střední odborné (vyučen).
  • **Práce s PC**: Práce s PC.
  • **Řidičský průkaz**: Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - Platný průkaz výhodou.

**Požadované jazyky**

  • **Angličtina**: Angličtina (pasivní) - Výhodou.

**Benefity**

  • **Jazykové kurzy**: Jazykové kurzy.
  • **Vzdělávací kurzy**: Vzdělávací kurzy a školení.
  • **Bonusy**: Bonusy a prémie.
  • **Občerstvení**: Občerstvení na pracovišti.
  • **Stravenkový paušál**: Stravenkový paušál.

  • Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj, Czech Republic BEAS, a.s. Full time

    **Kontaktujte nás****Požadujeme:****Vzdělání:** Střední odborné vzdělání nebo vyšší**Znalost práce na PC:** Výhodou je znalost práce na PC a zkušenosti s expedicí zboží**Praxe:** Výhodou je praxe na obdobné pozici**Manuální zručnost:** Manuální zručnost a zodpovědnost jsou klíčové pro tento post**Dynamičnost:** Dynamická...

  • Pracovník expedice

    3 months ago

    Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic BATZ CZECH, s.r.o. Full time

    Co vás čekáExpediční příprava.Nakládání finálních produktů a potvrzení všech dokladů o zásilce.Potvrzení odeslání interního systému.Práce se zákaznickými portály.Tvorba dodacích listů.Nakládání materiálu do expedičního skladu.Kontrola a identifikace jednotlivých zásilek.Jaké znalosti a dovednosti byste měli mítVýuční...