Samostatný účetní

3 days ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Technická univerzita v Liberci Full time
O naší pozici

Technická univerzita v Liberci hledá vhodného kandidáta na pozici Samostatný účetní. Tato pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají zkušenosti s účetnictvím a chtějí pracovat v akademickém prostředí.

O naší společnosti

Technická univerzita v Liberci je veřejná vysoká škola, která nabízí širokou škálu studijních programů v oblasti techniky, ekonomie a dalších oborů. Naší cílem je poskytovat kvalitní vzdělání a výzkum, který přispívá k rozvoji společnosti.

Požadavky
  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC
Benefity
  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Multisport karta
  • Dovolená navíc
Co nabízíme

Na naší univerzitě nabízíme širokou škálu benefitů, včetně ubytování, závodního stravování, multisport karty a dovolené navíc. Máme také dobré dopravní dostupnost a parkoviště pro zaměstnance.

Co očekáváme

Očekáváme, že kandidát bude mít zkušenosti s účetnictvím a bude schopný pracovat v akademickém prostředí. Bude také muset mít dobré komunikační dovednosti a být schopný pracovat v týmu.

Co budete dělat

Jako Samostatný účetní budete zodpovědní za vedení účetní evidence a záznamů v souladu s vnitřními předpisy univerzity. Bude také nutné mít znalost práce v programu Vema a být schopný pracovat s vícezdrojovým nebo projektovým financováním.

Co potřebujeme

Na této pozici potřebujeme kandidáta, který má zkušenosti s účetnictvím a je schopný pracovat v akademickém prostředí. Bude také nutné mít dobré komunikační dovednosti a být schopný pracovat v týmu.