Pracovník telesales

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Náplň práce:

Pracovník telesales bude zodpovědný za administrativní a organizační podporu obchodního zástupce, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, telefonické sjednávání obchodní schůzek pro obchodního zástupce a práci s elektronickými databázemi, systémy, administrativa.

Co vám nabídneme:
  • Práci na plný úvazek
  • Bonusy a prémie - možnost ovlivnit si svou mzdu
  • Možnost práce na home office
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Stravenky
  • Multi-sport kartu
  • Služební PC a telefon
Co od vás očekáváme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office)
  • Zkušenost z call centra nebo aktivního telemarketingu - výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Orientace na výsledek
  • Týmový duch

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Náplň prácePracovník telesales bude zodpovědný za administrativní a organizační podporu obchodního zástupce. Bude aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a telefonicky sjednávat obchodní schůzky pro obchodního zástupce.Co nabízímePráci na plný úvazekBonusy a prémie - možnost ovlivnit si svou mzduMožnost práce na home...

  • Pracovník telesales

    2 weeks ago

    Náplň práce:Jsme rodinnou společností, která se specializuje na prodej pracovních oděvů, textílií a textilní management. Vyhledáváme Pracovníky telesales (m/ž), kteří budou moci získat cenné zkušenosti z obchodního prostředí.Administrativní a organizační podpora obchodního zástupceAktivní vyhledávání nových obchodních...