EHS Specialist

2 weeks ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Pozice EHS specialisty

Pro našeho klienta, společnost Randstad HR Solutions s.r.o., hledáme uchazeče na pozici EHS specialisty. Pokud máte praxi na obdobné pozici a zajímáte se o zdraví a bezpečnost, pak čtěte dál.

Co vás čeká:
  • Zajištění EHS procesů ve výrobní společnosti
  • Řízení bezpečnosti práce
  • Provádění kontrolní a auditní činnosti
  • Monitorování rizik a příprava nápravných opatření
  • Vyšetřování pracovních úrazů a příprava nápravných opatření
  • Kontrola ergonomie pracoviště
  • Realizace školení v oblasti EHS

Na této pozici budete mít příležitost uplatnit své znalosti a zkušenosti v oblasti EHS a přispět k bezpečnému a zdravému pracovnímu prostředí.

  • EHS Specialist

    2 weeks ago

    Pozice EHS specialistyPro našeho klienta, společnost Randstad HR Solutions s.r.o., hledáme uchazeče na pozici EHS specialisty. Pokud máte praxi na obdobné pozici a zajímáte se o zdraví a bezpečnost, pak čtěte dál.Co vás čeká:Zajištění EHS procesů ve výrobní společnostiŘízení bezpečnosti práceProvádění kontrolní a auditní...

    2 weeks ago