AKTYWNY HANDLOWIEC

3 weeks ago

Katowice, Silesia, Czech Republic Orienta Czech Full time
Oferta Pracy

Poszukujemy doświadczonego handlowca z pasją do branży metalurgicznej, który chciałby pracować w dynamicznym zespole.

O Firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży metalurgii i inżynierii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży surowców dla odlewni i hut stali, a naszym celem jest ciągły rozwój i poszerzanie zasięgu działalności.

Obowiązki
  • Aktywna akwizycja nowych klientów w branży produkcyjnej
  • Pozyskiwanie kontraktów na sprzedaż surowców dla odlewni i hut stali
  • Budowanie i pielęgnowanie relacji z klientami
  • Negocjowanie warunków umów i cen
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży surowców dla odlewni i hut stali - złomu i żelazostopów
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Znajomość branży maszynowej
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Samodzielność i wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego
  • Znajomość języka angielskiego lub czeskiego będzie dodatkowym atutem
Miejsce Pracy

Praca głównie na terenie Śląska i Wrocławia, ale istnieje możliwość wyjazdów służbowych w inne części Polski. Kandydaci mogą mieszkać zarówno w Polsce, jak i w Czechach.

Rozpoczęcie Pracy

Możliwe od zaraz.

  • Katowice, Silesia, Czech Republic Orienta Czech Full time

    OferujemyStabilną pracę w dynamicznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, realne możliwości rozwoju i awansu, pracę w prestiżowym i nowoczesnym środowisku.Twoje obowiązkiAktywna akwizycja nowych klientów w branży produkcyjnejPozyskiwanie kontraktów na sprzedaż surowców dla odlewni i hut staliBudowanie i...