Strážný IKEA

3 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time
Informace o pozici

Máte zájem pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů.

Co budete dělat:
  • Střežit zaměstnance OD IKEA
  • Chránit majetek klienta
  • Procházet objekt a kontrolovat riziková místa
  • Pracovat v obchodním řetězci s mezinárodním působením
  • Komunikovat s návštěvníky a zaměstnanci
Naší pozici požadujeme:
  • Ochotu pracovat ve 12h směnách (D/N)
  • Trestní bezúhonnost
  • Fyzickou zdatnost
Co vám nabízíme:
  • Mzdu 148 Kč/h na HPP + příplatky za noční, víkendy a svátky
  • Práci na HPP
  • Jednou ročně věrnostní odměnu
  • Kompletní uniformu
  • Po zkušební době příspěvek na stravování
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Pomoc při zajištění ubytování
  • Možnost stravování v jídelně IKEA
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Výroční odměny
  • Happy days

  • Strážný IKEA

    4 weeks ago

    Co říká M2C o pozici:Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů.Co u nás budete dělat:Střežit zaměstnance a majetek klientaChránit majetek klienta a zaměstnanceProcházet objekt a kontrolovat...