Zahradník/ce

2 weeks ago

Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Czech Republic Imperial Karlovy Vary a. s. Full time
Práce na čerstvém vzduchu

Imperial Karlovy Vary a. s. nabízí práci zahradníka/ce v krásném prostředí lázní Karlovy Vary.

Pracovní náplň

• Ošetřování a úprava přilehlých pozemků hotelu (přihnojování, zalévání, sekání trávy, stříhání živých plotů, pletí záhonů, sázení květin a stromů, prořezávání, úklid vč. spadaného listí - práce s křovinořezem, motorovou pilou, sekačkou, čtyřkolkou, traktůrkem apod.)

• V zimním období provádí údržbu všech komunikací areálu, jak pro vozidla, tak pro chodce (posyp, úklid sněhu)

Nabízíme

• Vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli

• Personální strava zdarma připravovaná našimi špičkovými kuchaři

• Zaměstnanecké benefity (např. Sick Days, výměnné pobyty s jinými lázněmi, Multisport karta, O2 Family zvýhodněné mobilní volání a telefony pro celou rodinu, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

• Férové jednání, přátelský kolektiv a prostředí jak z dovolené

Požadavky

• SOU - obor zahradník, nebo min. 5 let praxe; řidičský průkaz sk. B

• Fyzická zdatnost, bezúhonnost