Kontrolor kvality

2 weeks ago

Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic Enter-Prise Sorting, s.r.o. Full time
Popis pozice

Vyznamna pozice v našem kolektivu hledame pro kontrolora kvality. Pokud jste zkušený profesionál s dobrými znalostmi a zkušenostmi v oblasti kvality, jste na správném místě.

Úkoly a zodpovědnosti
  • Vykonávat vizuální kontrolu dílů a produktů
  • Provádět drobné opravy kontrolovaných dílů
  • Obsluhovat automatické a poloautomatické přístroje
  • Administrativu a další úkoly
Požadavky
  • Školní vzdělání v oblasti techniky nebo příbuzném oboru
  • Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti kvality
  • Dobré znalosti angličtiny
  • Flexibilita a schopnost pracovat ve stoje
Benefity
  • Smlouva na DPP
  • Zaměstnanecké benefity
  • Stravenky
  • Plat Kč/hod

Práce v přátelském kolektivu a příjemném prostředí. Dlouhodobá brigáda. Odměny dle odvedené práce. Kvalitní školení a podpora při zaučení. Bonus 5 000 Kč za doporučení nového kolegy.

  • Kontrolor kvality

    3 weeks ago

    Vizualní kontrola a oprava dílůJsme hledáme zkušené Kontrolory kvality pro naše výrobní oddělení. V této roli budete zodpovědní za vizuální kontrolu a opravu dílů, včetně administrativních úkolů a spolupráce s ostatními odděleními.Úkoly a povinnosti:Vizuální kontrola dílůOprava kontrolovaných dílůAdministrativní...

  • Pelhřimov District, Kraj Vysočina, Czech Republic 100 % REWORK s.r.o. Full time

    Práce Kontrolora kvality ve Velkém Meziříčí100% REWORK s.r.o. hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici Kontrolor/ka kvality ve Velkém Meziříčí. Společnost se zaměřuje na kontrolní služby pro automobilový průmysl a nabízí dynamické pracovní prostředí.Náplň práce:Kontrola kabelů a drobných opravách, včetně měření...