Gumaři - operátoři výroby

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušené gumaře - operátory výroby, kteří jsou ochotni učit se poctivému řemeslu a jsou fyzicky zdatní. Hledáme také lidi, kteří jsou ochotni učit se obsluze strojů přípravy polotovarů, konfekční strojů na kompletaci surových plášťů a lisů. Vhodné jsou také lidé s dobrým zdravotním stavem a manuální zručností.

Výhody
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost ubytování
  • Parkování
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. Full time

    Popis poziceJsme hledáme zkušené a motivované profesionály, kteří se připojí k našemu týmu v Trelleborgu. Pokud máte rádi práci s rukama a máte zkušenosti s výrobními procesy, je tato pozice pro vás.ŽádámeMinimální vzdělání: Základní + praktická školaCo nabízímePříspěvek na volnočasové aktivityPříspěvek na...

  • Prague, Czech Republic Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. Full time

    Kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:30-15:00" ochotu učit se poctivému řemeslu, které za to stojí" dobrý zdravotní stav" fyzickou zdatnost" manuální zručnost" obsluha strojů přípravy polotovarů" obsluha konfekční strojů na kompletaci surových plášťů" obsluha lisů, dokončení pneumatiky" dvousměnný provoz" min. základy...