Produktový manažer

2 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme Randstad HR Solutions s.r.o. a hledáme zkušeného manažera výroby, který bude zodpovědný za vedení výrobního týmu. Pokud máte zkušenosti s vedením výrobního týmu a jste silný v rozhodování, plánování a organizování, je tato pozice pro vás.

Úkoly a zodpovědnosti
  • Řešení problémů a zajištění dodržování provozních předpisů a technologických postupů
  • Plnění výrobního plánu a kontrola dat v interním systému
  • Řešení konfliktů a komunikace s ostatními odděleními
  • Spolupráce s ostatními manažery na úrovni společnosti
Žádáme
  • Minimálně 2 roky zkušeností s vedením výrobního týmu
  • Šikovnost v rozhodování, plánování a organizování
  • Dozor nad BOZP a zajištění dodržování bezpečnostních předpisů
Co nabízíme
  • Stabilní zaměstnání s možností růstu
  • Atmosféra týmové spolupráce
  • Možnost rozvoje a vzdělávání

  • Produktový manažer

    3 weeks ago

    Popis poziceJsme Randstad HR Solutions s.r.o. a hledáme zkušeného manažera výroby, který bude zodpovědný za vedení výrobního týmu. Pokud máte zkušenosti s vedením výrobního týmu a jste silný v rozhodování, plánování a organizování, je tato pozice pro vás.Úkoly a zodpovědnostiRozdělování denních úkolůZodpovědnost za...

  • Ústí nad Orlicí District, Pardubický kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Brno Full time

    Žadáme zkušeného manažera výrobyAdvantage Consulting, s.r.o. - Brno hledá zkušeného manažera výroby, který bude zodpovědný za řízení výrobního procesu a týmů.Úkoly a povinnosti:Plánování směn a kontrola docházkyZadávání práce a kontrola výrobní dokumentaceTvorba a úprava výrobní dokumentaceVytváření výrobního plánu a...

  • Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Brno Full time

    Podívejte se na náš projektHledáme zkušeného odborníka, který se bude podílet na vývoji a implementaci nových systémů v oblasti vzduchotechniky. Pokud máte technické znalosti a anglický jazyk na komunikativní úrovni, tak nás kontaktujte.Co nabízímeFlexibilní pracovní dobaTýden dovolené navícVzdělávání a školeníBonusy a...