Strategický analytik

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time
Strategický analytik pro železniční dopravu

Vyhledáme zkušeného analytika, který bude spolupracovat na strategických projektech v oblasti železniční dopravy. Hledáme někoho, kdo má systémové myšlení a je schopen vytvářet koncepční řešení.

Požadujeme
  • VŠ technického směru
  • Standardní znalost práce na PC v kancelářském prostředí
  • Anglický jazyk na úrovni B2, znalost NJ výhodou
  • Schopnost koncepčního a analytického myšlení
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Zájem o obor, orientace v problematice železniční dopravy a technologií
  • Orientace v oboru zabezpečovací techniky, ERTMS a drážních technologií
  • Ochota se dále odborně rozvíjet
  • Komunikační a organizační dovednosti, týmovost
Pracovní náplň
  • Zapojení do programu rozvoje systému ERTMS u Správy železnic
  • Zapojení do projektového vedení programů implementace moderních technologií (ERTMS, C-ITS a další)
  • Vytváření koncepčních dokumentů
  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními partnery
  • Vedení a tvorba projektových týmů
Nabízíme
  • 6 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • Jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • Po půl roce příspěvek na penzijní spoření, DIP
  • Vzdělávací program zdarma

  • Strategický analytik

    2 weeks ago

    Strategický analytik pro železniční dopravuVyhledáváme zkušeného analytika, který bude podílet na tvorbě koncepčních řešení strategických cílů v oblasti železniční dopravy. Kandidát by měl mít technické vzdělání a zkušenosti s analýzou a návrhem systémů. Bude pracovat v týmu, který se zabývá implementací moderních...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

    Strategický analytik pro železniční dopravuVyhledáváme zkušeného analytika, který bude podílet na tvorbě koncepčních řešení strategických cílů v oblasti železniční dopravy. Kandidát by měl mít technické vzdělání a zkušenosti s analýzou a implementací nových technologií. Bude součástí týmu, který pracuje na projektech...