Elektrikář - instalatér

4 weeks ago

Bohušovice nad Ohří, Ústecký kraj, Czech Republic ELEGRIN s.r.o. Full time
Pracovní náplň

Elektrikář bude zodpovědný za instalaci, montáž a opravu elektroinstalace v domovních a průmyslových objektech. Bude také zajišťovat servis a údržbu elektroinstalace, aby byla zajištěna její funkčnost a bezpečnost.

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů - 13. plat

Měsíční mzda:

Podmínky práce: Práce bude probíhat v kancelářích a na staveništích.

  • Jaroměřice nad Rokytnou, Kraj Vysočina, Czech Republic Pekařství MALENA s.r.o. Full time

    Pekařství MALENA s.r.o. hledá do svého týmu spolehlivého a zručného údržbáře / skladníka na plný úvazek.Úkoly:Údržba strojů pro výrobu pečivaNaskladňování zboží a péče o skladOdstraňování poruch a opravyDrobné zednické a instalatérské práceÚklid a sekání trávyPožadavky:Spolehlivost a manuální zručnostFlexibilita a...

  • Jaroměřice nad Rokytnou, Czech Republic Pekařství MALENA s.r.o. Full time

    Pekařství MALENA s.r.o. přijme do svého provozu v Jaroměřicích nad Rokytnou údržbáře / skladníka na plný pracovní úvazek.Klíčové úkoly:Údržba strojů pro výrobu pečivaNaskladňování zboží - péče o skladOdstraňování poruchRůzné opravy a údržbaDrobné zednické a instalatérské práce související s provozem...