Produktový operátor

3 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Gi Group Czech Republic, s.r.o Full time

Chcete pracovat v dynamickém prostředí výroby a být součástí týmu, který se stará o kvalitu našich produktů?

Náplň práce:

  • Řešení obecných procesů na lince
  • Zodpovědnost za nastavení strojů
  • Údržba a drobné opravy strojů na lince
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO

Co nabízíme:

  • Docházkový bonus 2.000 Kč
  • Bonus za směnnost 1 500 Kč
  • Příplatky za víkendové směny 75 %
  • Možnost kariérního růstu

Žádaná kvalifikace:

  • Školní vzdělání
  • Praktické zkušenosti v oblasti výroby

Žádané dovednosti:

  • Technické znalosti
  • Organizační dovednosti
  • Řešitel problémů

  • Produktový operátor

    2 weeks ago

    Co nabízí tato pozice?Chcete pracovat v dynamické a moderní společnosti, kde máte možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti? Pak je tato pozice pro vás!Úkoly a zodpovědnosti:Řešení obecných procesů na linceNastavení strojů a jejich údržbaDodržování BOZP a POPříležitosti a benefity:Docházkový bonus 2.000 KčBonus za směnnost...

    2 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic Lead – HR Services s.r.o. Full time

    Obsah práceNa této pozici budete zodpovědní za obsluhu výrobních zařízení a manuální montáž výrobků. Bude na vás, abyste prováděli vizuální kontrolu a opracovávání výrobků, stejně jako testování výrobků dle pracovních instrukcí.Přínosy práceTýden dovolené navícNadstandardní příplatkyKvartální bonusyPříspěvek na...

  • Brno, South Moravian, Czech Republic Lead – HR Services s.r.o. Full time

    Obsah práceNa této pozici budete zodpovědní za obsluhu výrobních zařízení a manuální montáž výrobků. Bude na vás, abyste prováděli vizuální kontrolu a opracovávání výrobků, stejně jako testování výrobků dle pracovních instrukcí.PřínosyTýden dovolené navícNadstandardní příplatkyKvartální bonusyPříspěvek na...