Elektrikář ČB

2 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Adecco České Budějovice PP Full time

Naši klienti hledají kvalifikovaného elektropracovníka pro práci v Českých Budějovicích. Pokud máte zkušenosti s opravou a údržbou strojů a elektroinstalací, je tato nabídka pro vás.

Co nabízí práce:
  • Roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Práci přímo v Českých Budějovicích
  • Příspěvek na stravování
  • Příplatky za práci v noci a o víkendu
Co budete dělat:
  • Oprava a údržba strojů
  • Preventivní elektroúdržba
  • Vyučení v oboru Elektro
  • Vyhlášku 50 §6
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Základní znalost práce s PC je požadována. Pokud máte zájem o tuto práci, kontaktujte nás.

  • Elektroúdržba ČB

    3 days ago

    České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. Full time

    O naší společnostiManuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. hledá pro svou klientku, středně velkou výrobní společnost v Českých Budějovicích, pracovitého strojního elektrikáře na ranní směnu.Náplň práce:Pravidelná kontrola a elektro údržba výrobních strojů a zařízení, provádění plánovaných servisních úkonů....