Custody Specialist

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Česká spořitelna Full time
Popis pozice

Jsme na hledání nového kolegy, který bude zajišťovat péči o korporátní klienty a finanční instituce v oblasti cenných papírů. Pokud máte chuť komunikovat se stávajícími i potencionálními klienty, naslouchat jejich potřebám a řešit jejich problémy a požadavky, připravovat cenové nabídky a smluvní dokumentaci, komunikovat s relationship manažery, právním útvarem, backoffice finančních trhů, IT a dalšími útvary v bance, připravovat klientům pravidelný reporting a podílet se na řízení a rozvoji produktů custody, jste na správném místě.

Co očekáváme
  • VŠ vzdělání nejlépe s ekonomickým zaměřením
  • Zájem o oblast kapitálových trhů
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a chuť se učit novým věcem
  • Znalost českého (slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčího
  • Ovládání anglického jazyka na komunikativní úrovni
Co nabízíme
  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky s příjemným pracovním prostředím
  • Šanci pracovat na projektech, které rozšíří Vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • Možnost být součástí týmu zkušených specialistů, kteří Vás budou denně inspirovat
  • Opportunity to rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru

  • Custody Specialist

    2 weeks ago

    Práce v týmuBudeme si rozumět, pokud:máte VŠ vzdělání nejlépe s ekonomickým zaměřenímse zajímáte o oblast kapitálových trhůjsete pečlivá/ý, spolehlivá/ý, samostatná/ý a máte chuť se učit novým věcemmáte znalost českého (slovenského) jazyka na úrovni rodilého mluvčíhoovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovniCo...

    1 month ago

    Prague, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pro nezávislou investiční banku založenou v roce 1991 hledám Custody specialistu, neboli specialistu na správu majetku a uskutečňování transakcí. Popis poziceZpracování firemních obchodů na klientových pozicíchZpracování příjmů z cenných papírů (platby, odčerpání daní)Práce s SWIFT zprávami (odesílání, kontrola, doplnění...

    3 weeks ago

    Prague, Czech Republic Manpower Full time

    Informace Pro nezávislou investiční banku založenou v roce 1991 hledám Custody specialistu, neboli specialistu na správu majetku a uskutečňování transakcí. • Zpracování firemních obchodů na klientových pozicích• Zpracování příjmů z cenných papírů (platby, odčerpání daní)• Práce s SWIFT zprávami (odesílání, kontrola,...