Kobercový zedník

3 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic JOB LEADER EUROPE s.r.o. Full time
Co nabízíme

Naše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené odborníky v oblasti výroby.

  • Smlouva na HPP
  • 3 směnný provoz
  • Nástupní mzda až Kč
  • Navyšování mzdy dle úrovně naučených operací
  • Bohatý benefitní program (bonusy, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu mimo náš svoz aj.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost čerpání záloh ze mzdy každý týden
  • Svozová doprava zdarma z okolí Děčína do Ústí nad Labem
  • Příspěvek na dopravu mimo svozovou osu
Náplň práce

Pracovní náplň zahrnuje:

  • Vizuální kontrolu a zajištění kvality výrobku
  • Obsluhu výrobní linky
  • Práci běžně rozvrženou v třísměnném režimu
Požadavky

Pro tento post požadujeme:

  • Praxi v rámci jedné firmy 1,5 roku
  • Schopnost pracovat manuálně ve výrobním prostředí
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost

Volejte zdarma kontakt uvedený v inzerci nebo zašlete své CV a my Vás obratem kontaktujeme.