Programista JavaEE

3 days ago

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Czech Republic P&P Solutions Sp. z o.o. Full time
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty JavaEE, który będzie odpowiedzialny za implementację i utrzymanie aplikacji opartych na technologii JavaEE.

Wymagania
  • Minimum 7 lat doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem JavaEE
  • Znajomość Jakarta EE, Web Services, Docker, Java, JavaScript, XML, HTML, SQL, PL/SQL
Oferujemy
  • Zatrudnienie na kontrakcie B2B
  • Praca zdalna z wizytami w siedzibie klienta we Wrocławiu dwa razy w miesiącu po 2 dni

Doświadczenie w programowaniu to klucz do sukcesu w tym projekcie. Szukamy kogoś, kto ma doświadczenie w implementacji i utrzymaniu aplikacji opartych na technologii JavaEE. Jeśli masz doświadczenie w programowaniu i chcesz pracować w zespole, który szanuje doświadczenie i umiejętności swoich pracowników, to jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem.

  • Wrocław, Czech Republic P&P Solutions Sp. z o.o. Full time

    Minimum 7 lat doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem: JavaEE Jakarta EE Web Services Eclipse MicroProfile MinIO OpenID Connect Docker Doświadczenie w programowaniu:  Java Javascript XML HTML Oferujemy Zatrudnienie na kontrakcie B2B.  Praca zdalna z wizytami w siedzibie klienta we Wrocławiu dwa razy w miesiącu po 2 dni.  Start...