ESG specialista

2 weeks ago

Praha Troja, Czech Republic Orienta Czech Full time
Práce v dynamicky rostoucí české investiční skupině

Orienta Czech hledá ESG specialista, který se bude podílet na monitorování legislativy v oblasti Environmental, Social & Governance. Hledáme někoho, kdo bude analyzovat ESG regulace a vyhodnocovat jejich dopady. Práce bude spočívat v přípravě pravidelných výkladových stanovisek platných regulací, interpretaci regulatorních požadavků top managementu ve skupině a tvorbě ESG strategií.

Co budete dělat?
  • Monitorování legislativy v oblasti ESG
  • Analýza ESG regulací a vyhodnocení jejich dopadů
  • Příprava pravidelných výkladových stanovisek platných regulací
  • Interpretace regulatorních požadavků top managementu ve skupině
  • Tvorba ESG strategií a podpora při implementaci regulačních požadavků ESG kritérií
  • Optimalizace procesů v rámci změny Evropských regulí
  • ESG reporting
Co nabízíme?
  • Skvělá parta lidí
  • Zajímavá práce s možností profesního růstu
  • Velká míra samostatnosti a odpovědnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení zohledňující vaši kvalifikaci a zkušenosti
  • Vzdělávací kurzy a školení, podpora profesních kvalifikací
  • Možnost podílet se na velmi zajímavých projektech
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zaměstnanecké bankovní produkty
  • Možnost Home-Office

  • Praha, Czech Republic PPF banka Full time

    Na nově zřízenou pozici, která bude mít na starosti oblast ESG v naší bance, hledáme motivovaného člověka, který má o tuto oblast zájem a rád by se stal v této oblasti expertem.  Jedná se o práci na zkrácený úvazek – cca 20 hodin týdně. Výše úvazku i rozložení pracovní doby je flexibilní, bude záležet na Vašich...