Elektrikář / instalatér

3 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Supersoused s.r.o. Full time
O naší společnosti

SuperSoused.cz je startup-ový portál, který spojuje šikovné kutily a řemeslníky se zákazníky v jejich sousedství.

Náplň práce

Aktuálně hledáme nové kolegy do našeho týmu, kteří budou s námi budovat a rozvíjet náš projekt.

Žádáme
  • Elektrikáře (nutná platná vyhláška)
  • Instalatéra

Vydělejte si tím, co umíte. Máme zákazníky, které sháníte a Vy ruce, které sháníme my.

Požadavky
  • Máte oprávnění k činnosti
  • Řidičák máte, to je jasná věc
  • Jsme spolehliví, dochvilní a flexibilní
  • Se základní znalostí práce na PC si hravě poradíte
  • Chcete doplnit svou vlastní činnost (IČO) případně práci na směny (dle časové flexibility)
Proč být členem týmu Supersoused.cz
  • Zakázky budete získávat přímo od nás – souboj o zákazníky si budete moci už škrtnout, práce máme dost a naplánujeme ji od A až po Z
  • Čeká na Vás zajímavá hodinová sazba a když nebudete zakázky odmítat, ještě Vám ji navýšíme
  • Garantujeme parťáka na telefonu v podobě vlastního dispečera, který Vás nikdy nenechá ve štychu
  • Druhého parťáka na telefonu – technika z řad řemeslníků, který Vám pomůže s jakýmkoli problémem

  • Brno, Czech Republic Supersoused.cz s.r.o. Full time

    O násAhoj, SuperSoused.cz je startup-ový portál spojující šikovné kutily a řemeslníky se zákazníky v jejich sousedství. Vytvořili jsme marketplace, který je příležitostí pro šikovné lidi přivydělat si tím, co umí a co je baví. Zároveň budujeme inovativní řemeslnou firmu umožňující nejsnadnější a nejrychlejší přístup...