Analytický projektant

6 days ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Publicis Groupe CZ Full time
Popis pozice

Jsme analytické oddělení největší tuzemské digitální mediálky Publicis Groupe CZ a hledáme nového kolegu, který se bude podílet na řízení agilního vývoje našich interních produktů a klíčového softwaru organizace.

Ve svém denním pracovním úkolu budete pracovat s našimi kolegy z celého světa a budete se zabývat analýzou potřeb našich uživatelů, sběrem zpětné vazby a komunikací napříč všemi zúčastněnými stranami. Budete mít velkou šanci zapojit se do techničtějších věcí, jako je stavění dashboardů, psaní skriptů či analýzy dat.

Co nás čeká?

  • Součástí Vaší práce bude zjistit, zanalyzovat a pochopit potřebu daného člověka a vytvořit jasný plán k naplnění této potřeby.
  • Sběr zpětné vazby od uživatelů v rámci user testingu produktů a prioritizace požadavků.
  • Komunikace napříč všemi zúčastněnými stranami, které se na tvorbě produktu podílejí a propojování účastníků projektu – product ownera, technologický tým, uživatele, nebo taky externí tým dodavatele.
  • Vytváření roadmap pro rozvoj produktů a taky celkovou projektovou dokumentaci a administraci, abychom se v projektu neztratili.
  • Měl bys mít největší přehled o všem, co se v projektu šustne a všem účastníkům pravidelně reportuješ to, v jakém stavu je projekt nachází.
  • Pokud chceš, můžeš se zapojit i do techničtějších věcí, jako je stavění dashboardů, psaní skriptů či analýzy dat.
Požadavky

Co bys měl/a splňovat:

  • Měl bys hlavně mít organizační a komunikační schopnosti.
  • Zaměření na detail a pořádku-milovnost, aby se nám neztrácely důležité informace.
  • Selský rozum, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Nemusíš být zkušený, ale musíš mít chuť a dotahovat věci do konce.
  • A nemusíš být technologický expert, na to máme jiné kolegy.
  • Zkušenost s vývojem technologických produktů a přehled ve světě reklamy výhodou, ne podmínkou.
Nabídky

Co můžeme nabídnout:

  • Skvělý kolektiv, pár psů, a hlavně samé skvělé projekty.
  • Práci v globálních cool nástrojích.
  • Moderní prostory, kde si můžeš oddechnout u fotbálku, šipek, pingpongu nebo PS, s venkovní terasou.
  • Benefitní balíček, ze kterého si vybereš po zkušebce (15tis. Kč/rok).
  • Interní vzdělávání a externí specializované kurzy pro tvůj kariérní růst.
  • Možnost Home Officů v případě potřeby.
  • 3 dny My days a také organizujeme in-house dny zdraví.
  • Notebook, telefon s tarifem & cokoliv, co potřebuješ k práci.
  • Firemní chata – týmově i samostatně můžeš odjet pracovat nebo relaxovat na naši firemní chatu.
  • Rádi pomáháme, a tak má každý možnost využít dobrovolnický den.
  • Teambuildingy a akce po práci (sportovní i kulturní aktivity).
  • Pokud onemocníš, doplatíme ti nemocenskou do sta procent (21 dní/rok).
  • Možnost multisport karty.
  • Program Work Your World (možnost pracovat odkudkoliv, kde má PG pobočku).
  • Chceš-li se posouvat, podpoříme tě (tracking, analytika, transformace dat, data science, Python, mega data sety).
  • Soustavné školení (média, analytics, planning, ale i prezentace a vyjednávání), doplněné o certifikace od našich dodavatelů (Google, Seznam atp.), hodně toolů a brutálně efektivní on-the-job training.

Dveře do analytického nebe jsou otevřeny

První krok je na Tobě