Elektrotechnický specialista

1 week ago

Pelhřimov District, Kraj Vysočina, Czech Republic FIA ProTeam s.r.o. Full time
O společnosti

FIA ProTeam s.r.o. je dynamická firma v oblasti elektrotechniky, součást mezinárodní skupiny STORCH-CIRET Group, která se specializuje na inovace a výrobu malířských nástrojů.

Popis pracovní pozice:
  • Vytváření a návrh elektrotechnické dokumentace: Zodpovědnost za přípravu technických výkresů a schémat.
  • Montáž elektrických systémů: Realizace elektrických komponentů pro stroje a zařízení.
  • Údržba a opravy elektro zařízení: Zajištění funkčnosti a spolehlivosti elektrických systémů.
Požadavky na uchazeče:
  • Vzdělání v elektrotechnice: Odborné vzdělání v příslušném oboru.
  • Odborná způsobilost: Certifikace dle NV č.194/2022, dříve vyhl. 50.
  • PC dovednosti: Znalost práce s počítačem a softwarem.
  • Výhodou: Zkušenosti s návrhovými programy jako Eplan.
  • Programování PLC: Znalost programování Siemens a Omron je výhodou.
  • Schopnost elektro konstrukce: Znalost zásad zapojení strojů.
  • Osobní vlastnosti: Pečlivost, odpovědnost a týmový duch.
Nabízíme:
  • Kreativní prostředí: Práce v inovativním týmu zaměřeném na vývoj strojů.
  • Možnosti vzdělávání: Příležitosti k dalšímu profesnímu rozvoji.
  • Stabilní zaměstnání: Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Zaměstnanecké výhody: Atraktivní benefity pro naše zaměstnance.
  • Jednosměnný provoz: Práce v pravidelném pracovním režimu.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • 13. a 14. plat
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření nebo pojištění

  • Pelhřimov District, Kraj Vysočina, Czech Republic FIA ProTeam s.r.o. Full time

    O společnostiFIA ProTeam s.r.o. je renomovaná firma v oblasti vývoje a výroby malířského nářadí, která je součástí mezinárodní skupiny STORCH-CIRET Group. Naše sídlo se nachází v Pelhřimově a zaměřujeme se na inovace a kvalitu našich produktů.Popis pracovní pozice:Vytváření elektrotechnické dokumentace: Zodpovědnost za návrh...