Člen bezpečnostního týmu

2 weeks ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

Informace
Hledáte stabilní zaměstnání v renomované české společnosti zaměřené na údržbu a bezpečnost? Připojte se k našemu týmu a získejte cenné profesní dovednosti a atraktivní benefity.
Náplň práce:

U nás se rozhodně nudit nebudete. Stanete se součástí bezpečnostního týmu, který zajišťuje ochranu různých objektů.

Požadavky:

• Fyzická zdatnost
• Odhodlání pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
• Práci na hlavní pracovní poměr v denních i nočních směnách
• Příspěvek na stravování
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Možnost zálohy na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• MultiSport kartu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Výroční odměny
• Happy days

Stabilní zázemí společnosti, mzda vždy včas.

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Mark2 Corporation Czech, a.s. Full time

    InformaceMáte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitůNáplň práce:Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o celkovou bezpečnost různých objektů.Požadavky:Fyzická zdatnostChuť...