Specialista defektoskopie

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) Full time
Popis pozice

ATG s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP, spol. s r.o.) hledá nového kolegu na pozici Specialisty defektoskopie. Společnost nabízí zajímavou a odpovědnou práci v oblasti průmyslové kvality, kde budete mít možnost rozvíjet své odborné znalosti a dovednosti.

Úkoly a odpovědnosti
  • Provádět defektoskopické kontroly a vést k tomu příslušnou dokumentaci
  • Účastnit se na zakázkách pro světově uznávané společnosti
  • Spolupracovat s kolegy na komplexních projektech
  • Účastnit se na školeních a kurzech pro zvyšování kvalifikace
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Angličtina (pasivní)
Benefity
  • Stabilní zaměstnání, práce na plný úvazek
  • Částečně flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
  • Hrazený telefon s 5 GB
  • Příspěvek na důchodové spoření
  • Pestrá, odpovědná práce a smysluplná práce
  • Možnost služebních cest
  • Profesní rozvoj, udržování/zvyšování kvalifikace

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) Full time

    Popis poziceA T G s.r.o. (ADVANCED TECHNOLOGY GROUP, spol. s r.o.) hledá nového kolegu na pozici Specialista defektoskopie. Společnost nabízí zajímavou a odpovědnou práci v oblasti kontroly materiálů a produktů.Úkoly a povinnostiProvádět defektoskopické kontroly a vést k tomu příslušnou dokumentaciVést odbornou činnost v oblasti námi...