Specjalista ds. Produkcji Klocków Hamulcowych

1 week ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic Comac jobs Ostrava Full time
Oferta pracy

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. produkcji klocków hamulcowych do pracy w naszym zespole w Ostrawie.

Warunki pracy
  • 20 dni urlopu + 5 dodatkowych
  • Wynagrodzenie podstawowe 27.600 Kč
  • Kolaudátorský bonus nawet do 3.000 Kč
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatki wynikające z czeskiego prawa pracy
  • Dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej
  • Trzy zmiany po 8h od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
Benefity
  • Bonus rekrutacyjny 15.000 Kč

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Opis stanowiska:Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. Back Office, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie agendą biznesową, opiekę nad dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie propozycji cenowych, realizację zamówień, faktury i składanie zamówień na produkcję.Wymagania:Wykształcenie średnieZnajomość...

    Opis stanowiska:Poszukujemy wykwalifikowanego kandydata na stanowisko Back Office ze znajomością języka czeskiego lub angielskiego, który chce stać się częścią zespołu Lokalizacja pracy Bielsko-Biała.Wymagania:Niezależne zarządzanie agendą biznesową Opieka nad dotychczasowymi klientami Pozyskiwanie nowych klientów Tworzenie propozycji...

  • Moravská Ostrava a Přívoz, Czech Republic Comac jobs Ostrava Full time

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Produkcji Plastikowych Elementów, który będzie odpowiedzialny za organizację i nadzór nad procesami produkcyjnymi w naszym zakładzie w Ostrawie.WynagrodzenieOferta obejmuje:25 dni urlopu + 2 dni wolne z powodu chorobyStravenkový paušal 71,5 Kč/za zmianęZatrudnienie na podstawie umowy o...