Vedoucí projektu stavby

1 week ago

Most, Ústecký kraj, Czech Republic OHLA ŽS, a.s. Full time
O nás

OHLA ŽS, a.s. je dynamická stavební firma se sedmdesátiletou tradicí, která patří k největším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.

Divize Západ, oblast Severozápad hledá uchazeče na pozice Vedoucí projektu nebo stavbyvedoucí.

  • plánování, organizování, sledování a řízení všech hledisek projektu stavby
  • řízení stavby nebo stavebních objektů dle projektové dokumentace a v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními dotčených úřadů
  • kontrola a zabezpečení dodržování prováděných prací a provoz technických zařízení dle stanovených technologií, podkladů, norem a vyhlášek
  • řízení a koordinace prací vlastních kapacit i externích dodavatelských firem
  • vedení stavebního deníku
  • proškolení řízených zaměstnanců z předpisů BOZP a PO
  • zajišťování podkladů pro fakturaci, evidování případných víceprací, komunikace se stavebním dozorem a investorem
Co Vám můžeme nabídnout:
  • VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v řízení a vedení staveb
  • pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, zapracování je samozřejmostí
  • osvědčení o autorizaci je velkou výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel) a výkresové dokumentace
  • schopnosti řídit a koordinovat lidi, výborná komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • ŘP skupiny B
Náplň práce:
  • přátelské pracovní prostředí ve stabilním kolektivu
  • mzdové podmínky odpovídající pozici, příplatek za autorizaci
  • služební auto, notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody:
  • 5 týdnů dovolené
  • pokud máte děti, tak i pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
  • máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít i Vy za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na životní pojištění
  • když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
  • prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologické prohlídky zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
  • oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma. Nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě.
  • velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu
  • každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
  • neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny.
  • vyplácíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
  • jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit.
  • nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů - pokud doporučíte Vašeho kamaráda či známého a bude přijat, čeká Vás zajímavá finanční odměna, která určitě stojí za to
  • pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
  • dále nabízíme bezúročné půjčky
  • zvýšené cestovní náhrady nad rámec zákona, možnost ubytování v místě stavby

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Karlovarský kraj (zázemí divize je v Mostě), aktuální projekty: Most - REPRE, Kadaň - bytový dům, Cheb - hasičská zbrojnice, Litvínov - aquapark, Lovosice - budova železniční stanice

Chcete se o naší společnosti dozvědět víc a nahlédnout do zákulisí naší společnosti a dozvědět se více o našich projektech, stavbách, volnočasových aktivitách či si přečíst zajímavé rozhovory s našimi zaměstnanci? Mrkněte na náš časopis Mozaika, který naleznete na našich webových stránkách

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete všechny výše uvedené požadavky, pošlete nám prosím svůj profesní životopis. V případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění

  • Most, Ústecký kraj, Czech Republic OHLA ŽS, a.s. Full time

    O násOHLA ŽS, a.s. je dynamická stavební firma se sedmdesátiletou tradicí, která patří k největším stavebním společnostem v České republice. Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci stavebních děl, jejich modernizaci, rekonstrukci a údržbu dle potřeb a přání zákazníků.Divize Západ, oblast Severozápad hledá uchazeče na...