Odborný prodejce koupelen

2 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic RAVAK a.s. Full time
Úvod do práce

Staň se součástí týmu společnosti RAVAK a.s., která je lídrem na českém trhu a držitelem mnoha designových ocenění.

Pomoz nám a podílej se na naší cestě k úspěchu.

Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.

Náplň práce:

  • Profesionální poradenská a prodejní činnost
  • Příprava nabídek a prezentace koupelen
  • Oslavování a získávání nových zákazníků
  • Rozvoj prodeje a dalších služeb
  • Náležitá prezentace firmy, své osoby a značky
  • Zaměřování a navrhování řešení koupelen
Co nabízíme

Pracovní atmosféru založenou na vzájemné důvěře

Zajištění průběžného vzdělávání (vzdělávací kurzy, školení)

Mzdu adekvátní výsledkům a pracovnímu nasazení

Zajímavé benefity včetně poskytování pololetních, ročních a mimořádných odměn

Příjemné a moderní pracovní prostředí

Práci ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí

Možnost kariérního růstu

Přátelskou firemní kulturu

Požadavky
  • Dynamická osobnost
  • Výborné komunikační schopnosti a vystupování
  • Aktivní prozákaznický přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Loajalita k firmě
  • SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou (nikoli nutností)
  • Znalost anglického jazyka
  • Časová flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Schopnost zvládnout běžnou administrativu na PC
  • Technické myšlení, zručnost, důslednost, preciznost

  • ODBORNÝ PRODEJCE

    3 months ago

    Prague, Czech Republic RAVAK a.s. Full time

    Staň se spolupracovníkem společnosti, která je jedničkou nejen na českém trhu a je držitelem mnoha designových  ocenění.Pomoz nám a pojď s námi cestou úspěchu.Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy.Náplň práce odborného prodejce:- profesionální poradenská a prodejní...