Noční auditor Art Deco Imperial

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Special Tours Prague, spol. s r. o. Full time
Pozice Nočního auditora

Special Tours Prague, spol. s r. o. hledá dynamického a zodpovědného kandidáta na pozici Nočního auditora. Na této pozici budete zodpovědní za provádění nočních auditů a zpracování denních finančních záznamů.

Náplň práce:
  • Provádění nočních auditů a zpracování denních finančních záznamů
  • Zajištění přesnosti a integrity všech finančních transakcí
  • Poskytování vynikajících služeb hostům během nočních hodin
  • Řešení případných problémů a požadavků hostů s profesionálním přístupem
  • Spolupráce s ostatními členy Front Office týmu k zajištění bezproblémového chodu hotelu
  • Příprava a doručování reportů managementu
Požadavky:
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti s důrazem na kvalitu a přesnost
  • Komunikativní znalost ČJ a AJ, znalost dalších jazyků vítána
  • Proaktivita, samostatnost a příjemné vystupování
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Znalost jakéhokoli hotelového softwaru a praxe v oboru jsou vítány
  • Řidičský průkaz skupiny B je výhodou
Co nabízíme:
  • Práci ve stabilním a příjemném týmu, kde vládne přátelská atmosféra
  • Příležitost pro kariérní růst v prestižním hotelovém prostředí
  • Incentive program a další benefity
  • Personální stravování za zvýhodněných podmínek
  • Možnost využití jedné noci v našem hotelu zdarma včetně snídaně a SPA
  • Sleva na služby ve slavné restauraci šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha
  • Multisport benefit pro aktivní relaxaci

  • Prague, Czech Republic Special Tours Prague, spol. s r. o. Full time

    Hotel Art Deco Imperial, který se pyšní bohatou historií a elegantními interiéry, je ikonou luxusu a špičkových služeb v srdci města. Naše jedinečná kombinace historické atmosféry a moderního komfortu přitahuje hosty z celého světa. Nyní hledáme dynamického a zodpovědného kandidáta na pozici Nočního auditora, který by se stal...

  • Prague, Czech Republic Rest Art Kitchen, s.r.o. Full time

    Táhne tě to do pekárny? Hledáme posilu do našeho týmu!Náš chléb je vyhlášený široko daleko a naši pekaři pracují jen s kvalitními surovinami. Přidej se k nám!Kdo jsme?U Kalendů je restaurace s pekárnou, která je součástí podniků Ambiente a navazuje na tradici hospody v podskalské lokalitě hned u Náplavky, v blízkosti Palackého...