Asystentka Zarządu

5 days ago

Warszawa, Mazovia, Czech Republic arttime outsourcing Full time
Stanowisko: Asystentka Zarządu

Poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Asystentki Zarządu w naszej firmie ArtTime Outsourcing.

Oczekiwania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz wielozadaniowość.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
Zadania:
  • Zarządzanie kalendarzem Zarządu i umawianie spotkań.
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz dokumentów na potrzeby Zarządu.
  • Obsługa korespondencji, telefonów i e-maili.
  • Koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań oraz wydarzeń firmowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie obiegu dokumentów i informacji.
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i wsparcie administracyjne.

Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze biura, a także umiejętności organizacyjne i komunikatywne, to jesteśmy dla Ciebie idealnym miejscem do rozwoju i pracy.

  • Warszawa, Czech Republic arttime outsourcing Full time

    Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint). Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1. Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy pod presją czasu. Komunikatywność i wysoka kultura osobista. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania...