Logistický pracovník

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic EC Logistics s.r.o. Full time
O naší společnosti

EC Logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta/tku na pozici pracovník spedičního oddělení a celní deklarace.

Náplň práce:
  • Správní agenda a příprava podkladů k celním účelům
  • Realizace silničních přeprav a vedení interní databáze a evidence
  • Komunikace s klienty, partnery, oddělení celní deklarace a dopravci
Co od Vás očekáváme:
  • Spolehlivost, komunikativnost a pečlivost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Dostatečná znalost práce na PC
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Stravenkový paušál
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Práci na dobu neurčitou
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Brno, South Moravian, Czech Republic EC Logistics s.r.o. Full time

    O naší společnostiEC Logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta/tku na pozici pracovník spedičního oddělení a celní deklarace.Náplň práce:zajišťujeme správní agendupracujeme na přípravě podkladů k celním účelům a realizaci silničních přepravvedeme interní databázi a evidencikomunikujeme s klienty, partnery, oddělením celní...