Obsluha svařovacího robota

4 weeks ago

Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic PRAGMA personální agentura s.r.o. Full time
Nabízíme zajímavou pracovní příležitost
  • Mzda Kč/hod
  • Příspěvek na ubytování nebo dopravu až 2 500 Kč
  • Dlouhodobá spolupráce
Pracovní náplň
  • Samostatné seřízení a obsluha svařovacího robota
  • Kontrola provedených svarů a výrobků dle výkresové dokumentace
  • Dodržování technologie svařování
Požadujeme
  • Znalost obsluhy CNC robotů
  • Základní kurz pro metodu 135
  • Certifikace dle EN EN14732 výhodou - nebo zařídíme
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Práce ve vícesměnném provozu
Požadavky
  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Svařovací robotik

    4 weeks ago

    Nabídkypráce ve stabilní společnostiplat kč/hodmožnost ubytováníPracovní náplňobsluha svařovacího robotapráce ve 3 směnném provozuPožadavkyorientace ve výkresové dokumentaciplatný svářečský průkaz a certifikátypraxe nutnostíCo nabízímeStabilní společnost nabízí práci ve stabilní společnosti s možností ubytování.Co...

    2 weeks ago

    Nabízíme stabilní pracovní poměrPRAGMA personální agentura s.r.o. nabízí zajímavou pracovní příležitost pro svařovacího robotika.Pracovní náplňSvařování robotů v 3 směnném provozuObsluha svařovacího robotaPožadujemeOrientace ve výkresové dokumentaciPlatný svářečský průkaz a certifikátyPraxe v oblasti svařování...