Mistr údržby

1 week ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Nabídky pro Údržbáře

Chcete zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu? V naší společnosti Grafton Recruitment s.r.o. hledáme kvalifikovaného Údržbáře na pozici Mistra.

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za neprodlené odstranění závad a problémů v provozu.
  • Řešení problémů a optimalizace procesů.
  • Údržba a opravy strojů a zařízení.
  • Správa inventáře a dokumentace.
  • Práce v týmu a spolupráce s ostatními odděleními.
Co nabízíme:
  • Plnohodnotné zaškolení.
  • Motivující pracovní a finanční podmínky.
  • Měsíční příplatky 3000 Kč.
  • Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Stravenky.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Rozhodčí řízení.

Je-li váš cíl zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu a máte zkušenosti s údržbou strojů a zařízení, je tato pozice pro vás vhodná. Ozvěte se nám a dozvíte více o této příležitosti.

  • Mistr výroby

    2 weeks ago

    Liberec 1, Czech Republic MOCCA, spol. s r.o. Full time

    Hledáme Mistra výroby – Pojďte řídit výrobní proces s námi!Místo výkonu práce: LiberecCharakteristika činnosti:Mistr výroby bude zodpovědný za řízení a optimalizaci výrobního procesu tak, aby byly splněny požadavky našich zákazníků z hlediska množství, kvality, sortimentu a termínů dodání. Součástí práce je i efektivní...