Programista WebMethods

1 week ago

Remote Warszawa, Czech Republic Finture Full time
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Programisty WebMethods do pracy w naszym zespole w trybie hybrydowym lub zdalnym.

Wymagania
  • Minimum rok doświadczenia w pracy z webMethods Software AG wersja 9.12 lub nowsza
  • Znajomość architektury SOA i ESB
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
Wymagania dodatkowe
  • Znajomość języka Java oraz J2EE
  • Doświadczenie w pracy z RedMine/Jira lub innym systemem ticketowym
  • Certyfikat webMethods Certified ESB Administrator
  • ReadyAPI
  • mongoDB
  • Oracle
Co oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który lubi ze sobą pracować, dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez

pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii w projektach dla renomowanych klientów

pracę z doświadczonym zespołem ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą

dofinansowanie do szkoleń i certyfikatów

  • elastyczne godziny pracy
  • program Poleceń Pracowniczych

  • Remote, Warszawa, Czech Republic Finture Full time

    Nasze wymagania minimum rok doświadczenia w pracy z webMethods Software AG wersja 9.12 lub nowsza,  znajomość architektury SOA i ESB,  znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix,  zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,  Mile widziane znajomość języka Java oraz J2EE,  doświadczenie w pracy z...