Mistr kovovýroby

1 week ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno Full time
Popis pozice

Jsme hledáme zkušeného profesionála, který bude zodpovědný za organizaci a technické zajištění provozu během směny. Hledáme někoho, kdo bude schopen udržovat efektivní komunikaci mezi zaměstnanci a vedením, školení nových pracovníků a podporu jejich rozvoje. Kalkulace časových norem a stanovení produktivních cílů jsou také klíčové součásti této pozice. Plánování a kontrola harmonogramu výroby, kontrola kvality výstupů a sledování výkonu pracovníků jsou další důležité úkoly, které budete mít na starosti.

Žádáme
  • Minimálně 5 let zkušeností ve strojírenském oboru
  • Dozor nad menší výrobní provoz
  • Orientace ve výrobní dokumentaci a svařování
Co nabízíme

Advantage Consulting, s.r.o. nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené profesionály. Pokud máte zkušenosti ve strojírenském oboru a jste ochotni se vypořádat s novými výzvami, neváhejte nás kontaktovat.