Chemický vývojář

6 days ago

Rtyně nad Bílinou, Ústecký kraj, Czech Republic Czech Aerosol, a.s. Full time
O naší společnosti

Czech Aerosol, a.s. hledá kreativního kolegu/yni s inovativním myšlením a silnou vnitřní motivací něco tvořivého dělat.

Máte-li základní povědomí o formulacích roztoků, emulzí a gelů v oblasti kosmetických přípravků a chcete se podílet na vývoji inovovaných výrobků, neváhejte nás kontaktovat.

Co nabízíme
  • VŠ chemického - technologického zaměření nebo praxe v oboru
  • Znalosti kompatibility materiálů obalů a chemických směsí výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • MS office na nadstandarní úrovni
  • Zkušenosti z výroby nebo průmysl.vývoje výhodou
  • Praxe v laboratoři
  • AJ - středně pokročilá úroveň
  • Schopnost řešit projekty v týmu
  • Zaměření na pečlivost a jednoznačnost, splnění cíle nových projektů
Co Vás čeká
  • Profesní růst v oblasti chemie (kosmetické nebo technické přípravky)
  • Práci v laboratoři s moderními přístroji a technologiemi
  • Pět týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní dobu 37,5 hodin za týden
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Příspěvek na dovolenou, kulturu, sport ve výši 6 000,-/rok
  • Stravenkový paušál
  • Zaškolení zkušeným manažerem prodeje
  • Sehraný tým techniků a zázemí stabilního zaměstnavatele

  • Rtyně nad Bílinou, Ústecký kraj, Czech Republic Czech Aerosol, a.s. Full time

    O naší společnostiCzech Aerosol, a.s. hledá kreativního kolegu/yni s inovativním myšlením a silnou vnitřní motivací něco tvořivého dělat.Máte-li základní povědomí o formulacích roztoků, emulzí a gelů v oblasti kosmetických přípravků a chcete se podílet na vývoji inovovaných výrobků, neváhejte nás kontaktovat.Co Vás...