CNC Machinist

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic VVP-Martin, s.r.o. Full time
Job Description

VVP-Martin, s.r.o. hledá zkušené techniky pro výrobu lisovacích nástrojů.

Naší hlavní činností je výroba lisovacích nástrojů do různých odvětví. Zakázky děláme od vlastní konstrukce až po finální lisovací nástroj nebo výlisek. Máme i svou lisovnu.

Pracovní náplň
  • výroba dílů dle zadané dokumentace
  • kontrola obrobených rozměrů dle kontrolního plánu
  • ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů
Požadavky
  • orientace v technické výkresové dokumentaci
  • samostatnost, preciznost, manuální zručnost a odpovědnost
  • chuť pracovat a tvořit, proaktivní přístup k práci
  • znalost programování CNC strojů výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, VZV výhodou
Benefity
  • jednosměnný provoz
  • měsíční mzda od Kč + odměny (orientační, mzda dohodou)
  • výplata nejpozději každého 10. dni v měsíci
  • 5 týdnů dovolené, stravenky a odměny, pracovní oděv
  • atmosféra rodinné firmy, příjemné pracovní prostředí