Obchodní zástupci

7 days ago

Praha, Czech Republic ProfesKontakt, s.r.o. Full time

Hledáme zkušené kandidáty do našeho obchodního týmu.

Co budete dělat?

Budete aktivně vyhledávat obchodní příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy s klienty. Budete prezentovat naše nabídky v oblasti námořních a leteckých předprav.

Co potřebujeme?
  • Zkušenosti na obchodní pozici, ideálně v oblasti logistiky, spedice nebo zkušenosti z pozice disponent
  • Logistické vzdělání

Aby jste uspěli, musíte být schopni se dobře orientovat v oblasti dopravy, spedice a logistiky.

  • Živitel obchodu

    2 weeks ago

    Brno, Praha, Czech Republic Lindström Full time

    Živitel obchoduJsme přední evropská textilní a servisní společnost s více než 175 lety zkušeností v textilním průmyslu. Hledáme obchodní zástupce, kteří budou komunikovat s lidmi přímo v terénu, ve firmách, veřejných institucích a všude tam, kde můžete potkat naše zákazníky.Na pozici Obchodního zástupce budete mluvit s lidmi,...

  • Praha, Czech Republic UlovDomov Full time

    Ráda bys zúročila své obchodní a technické dovednosti a pomohla tak rozvíjet úspěšný projekt Dům Comenius? Pokud hledáš práci, kde můžeš uplatnit smysl pro organizaci a komunikační skills, ale zároveň bys ráda své pracovní dny osvěžil*a technickými úkoly, jsi na správném místě!V rámci prémiové služby Ideální nájemce...

    Update: Momentálně jednáme s jedním z uchazečů a je možné, že pozici následujících dnech uzavřeme. O dalším postupu a aktuálním stavu budeme nové uchazeče informovat mailem. Ráda bys zúročila své obchodní a technické dovednosti a pomohla tak rozvíjet úspěšný projekt Dům Comenius? Pokud hledáš práci, kde můžeš uplatnit...