Pracovník prádelny

6 days ago

Ostrava, Czech Republic Leastex, a.s. Full time
O nás

Společnost Leastex, a.s. je česká společnost, která nabízí komplexní prádelenský servis. Zajišťujeme půjčování prádla, vyprání, vyžehlení, distribuci a případné opravy. Naše služby jsou určeny především pro zdravotnická zařízení, ale také pro potravinářství a průmysl.

Dělník/dělnice v prádelně

Co budete dělat?
* Manipulace s prádlem
* Třídění prádla pro mandl
* Obsluha mandlu - budete zaučeni
* Následné třídění a chystání prádla pro expedici

Co od Vás očekáváme:

výborný zdravotní stav
* výdrž a fyzická zdatnost
* zodpovědnost a spolehlivost
* pracovitost
* smysl pro pořádek

Co Vám můžeme nabídnout?

Je toho hodně:
* Mzda až 26.000,- Kč/měs. (mzda je vyplácená pravidelně k 12. dni v měsíci)
* Stravenky v hodnotě 135,- Kč/den
* Týden dovolené navíc - tj. 25 dní
* Příplatky za pracovní prostředí
* 6 Kč/hod. příplatku za teplo nad 26 stupňů
* Příplatky za odpolední směnu
* Osobní prémie
* 150 % příplatek za práci o svátcích
* 12 000 Kč - náborový příspěvek
* 25% příplatek za přesčas
* Docházkový bonus
* Týden podnikové rekreace s ubytováním zdarma na jihu Moravy pro 4 osoby
* Pracovní jubilea, životní jubilea
* Příspěvky na důchodové spoření
* A další...

Nastoupit můžete ihned, nebo dle domluvy.

Pokud máte zájem o stabilní práci v prosperující společnosti, připojte se k nám.

Těšíme se na Vaše reakce...

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště

  • Ostrava, Czech Republic Leastex, a.s. Full time

    O násSpolečnost Leastex, a.s. je česká společnost, která nabízí komplexní prádelenský servis. Zajišťujeme půjčování prádla, vyprání, vyžehlení, distribuci a případné opravy. Naše služby jsou určeny především pro zdravotnická zařízení, ale také pro potravinářství a průmysl.Dělník/dělnice v prádelněCo budete...