Cloudový správce

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time
Co hledáme?

Náš tým hledá zkušeného cloudového správce, který bude spravovat naše cloudové služby a zajistit jejich provoz a rozvoj. Kandidát by měl mít zkušenosti s Microsoftem a být schopen pracovat samostatně i v týmu.

Co budete dělat?
  • Správa a rozvoj Microsoft Sharepoint Online, Teams, OneDrive a dalších služeb
  • Zajištění technické podpory 2. úrovně pro Sharepoint Online, Teams, OneDrive
  • Spolupráce s týmem odborníků na produkty Microsoft 365 s přímou podporou Microsoft Premium Support
  • Spolupráce při návrhu a implementaci nových řešení, např. Exchange Online, Viva, Power Platform a dalších
  • Tvorba návodů a technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními IT týmy při provozu a nasazování nových služeb
Co nabízíme?
  • Možnost čerpat veškerá Microsoft školení
  • Přístup k moderním cloudovým technologiím a službám
  • Účast na konferencích, workshopech
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče srovnatelné se soukromou sférou
  • Příjemné benefity (6 týdnů dovolené, pracovní dobu 37,5 h týdně, zaměstnaneckou inKartu, elektronické stravenky nebo stravenkový paušál, kartu MultiSport, příspěvky z FKSP na dovolenou, atd...)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Nové a nově vybavené kanceláře v centru města – V Celnici, Praha 1 a to přímo u Masarykova nádraží 100 metrů od Metra linky B
  • Vynikající kávu a prima kolegy

  • Prague, Czech Republic Správa železnic, státní organizace Full time

    Náš cloudový tým hledá další posilu. Tentokrát někoho, kdo mluví plynně jazykem Microsoftu, umí pracovat samostatně a zároveň dokáže fungovat v týmu. Jsi to Ty?Co Tě čeká?Správa a rozvoj Microsoft Sharepoint Online, Teams, OneDrive a dalších včetně souvisejících systémů a služebZajištění technické podpory 2. úrovně...