Zákaznický specialista

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic ONIO s.r.o. Full time
O naší společnosti

Jsme ONIO s.r.o., společnost, která hledá nové kolegy pro naše týmy. Pokud hledáte krátkodobou práci na plný úvazek, která vám nabídne nové výzvy a příležitosti pro rozvoj, jste u správného místa.

Náplň práce
  • Při naší společnosti budete pracovat jako zákaznický specialista, kde budete komunikovat se zákazníky, odpovídat na jejich dotazy a problémy.
  • Budete pracovat v týmu, kde budete spolupracovat s kolegy na zlepšování našich procesů a služeb.
  • Naši společnost nabízí flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat v nových kancelářích v Brně.
  • Budete mít možnost rozvíjet své komunikační dovednosti a získat nové zkušenosti.
Co nabízíme
  • HPP smlouvu do konce roku 2024.
  • Možnost pracovat v nových kancelářích v Brně, kde je občerstvení na pracovišti zdarma.
  • Poměrový počet dovolené, Benefit dnů a Sick days.
  • Placené volno na poslední den v roce.
  • Stravenkový paušál ve výši 90 Kč/den přímo ve výplatě.
  • Slevy na naše produkty - pneumatiky a nářadí.
  • Pravidelné teambuildingové akce.

Pohovory budou probíhat úvodním povídáním o tobě a práci u nás, kterou ti i prakticky ukážeme, takže si na pohovor rezervuj alespoň 1,5 hodiny.

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště

  • Brno, South Moravian, Czech Republic CESK, s.r.o. Full time

    O naší společnostiCESK, s.r.o. je česká rodinná firma s více než 30letou tradicí na trhu v České a Slovenské republice. Jsme dodavateli a servisními techniky vybavení pro cukrárny, bary a restaurace, kde se vždy zaměřujeme na kvalitu a spolehlivost našich produktů i služeb. Zastupujeme přední světové výrobce strojů pro gastro...

  • Brno, South Moravian, Czech Republic ONIO s.r.o. Full time

    O naší společnostiJsme ONIO s.r.o., společnost, která hledá nové kolegy pro naše týmy. Máme zájem o lidi, kteří se chtějí zapojit do našeho pracovního procesu a podílet se na naší úspěšné historii.Náplň práceNaše společnost nabízí práci na plný úvazek v oblasti zákaznické podpory. Budeš pracovat v nových kancelářích v...