Operátor sítování

1 week ago

Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

Randstad HR Solutions s.r.o. hledá talentovaného a zodpovědného pracovníka na pozici Operátor sítování. Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí, jste pečliví a nebojíte se fyzické aktivity, přidejte se k našemu týmu.

Náplň práce:

  • příprava a kontrola materiálu pro další zpracování
  • navážení a manipulace s paletami
  • sledování stavu palet ve skladu
  • odvoz palet k dalšímu zpracování
  • lisování prázdných obalů
  • výměna a údržba vaků
  • kontrola a údržba zařízení
  • čištění pracovních prostor
  • sledování a údržba zařízení pro zpracování
  • kontrola a výměna součástí zařízení
  • údržba sít a jejich příprava
  • příprava obalového materiálu
  • odvoz a příprava palet pro další zpracování

Co vám nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
  • práci ve 3 směnném provozu
  • atraktivní mzdu
  • firemní benefity: stravenky, podniková prodejna, 25 dní dovolené
  • možnost profesního rozvoje
  • přátelský pracovní kolektiv

Co od vás očekáváme:

  • spolehlivost a pečlivost
  • fyzickou zdatnost
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou

Jak se přihlásit?

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte reagovat na tento inzerát. Jakmile obdržíme vaši odpověď, budeme vás kontaktovat a informovat o dalším postupu.
Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na případnou spolupráci.

  • Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Randstad HR Solutions s.r.o. hledá talentovaného a zodpovědného pracovníka na pozici Operátor sítování. Pokud máte zájem o práci v dynamickém prostředí, jste pečliví a máte chuť pracovat, přidejte se k našemu týmu.Náplň práce:příprava a kontrola materiálu pro zpracovánínavážení palet do výrobního procesusledování stavu...