Řidič a

5 days ago

Slatina, South Moravian, Czech Republic GEM s.r.o. Full time
O naší společnosti

GEM s.r.o. je mladá a dynamická firma se zaměřením na dopravu a logistiku. Naší prioritou je spokojenost našich zaměstnanců a poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům.

Náplň práce

Pozice řidiče je klíčová pro naše podnikání. Hledáme zkušené řidiče, kteří jsou schopni řídit vozidla sk. B a sk. C a kteří jsou ochotni pracovat v různých směнах.

  • Řidič sk. B: rozvoz elektra ve dvouposádce, krátký/dlouhý týden denní směna cca od 06:30 – 18:30
  • Řidič sk. B: rozvoz zboží/balíků do Alzaboxů, směny ranní/odpolední/noční 4:30 - 12:00, 16:00 - 21:30, 23:00 - 9:00
  • Řidič sk. C: rozvoz paletového/kusového zboží pro naše obchodní partnery (3-8 vykládek za den), pracovní doba pondělí-pátek cca 6:00-15:00
Co od Vás očekáváme

Hledáme kvalitní lidi, kteří jsou schopni pracovat v týmu a kteří jsou ochotni se učit a rozvíjet své dovednosti.

Co Vám můžeme nabídnout
  • Volba směn je na domluvě
  • Nabízíme jistotu práce a peněz
  • Máme individuální přístup ke každému jedinci
  • U nás se dá domluvit na všem
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště